Top10
SIK SORULANLAR
Cayma hakkınızı kullanmak için 7 iş günü içinde ürünü adresimize orjinal kutusu ve ambalajıyla kargolamanız gerekmektedir. İade işlemleri tek kullanımlık ürünleri kapsamamaktadır.
  
 Bir parfümün kalıcılığı öncelikle parfümün ekonomik seviyesine bağlıdır. Kalıcılığı arttırmak istiyorsak öncelikle vücudumuz temiz olmalı ve mümkünse parfümün kendi veya benzer koku taşıyan losyonunu ile beraber kullanmalıyız. Banyo sonrası nemli vücuda parfüm sıkmak kalıcılık açısından yine önemli bir eylemdir.
 Perfume
En yüksek esans yoğunluğuna sahip olan parfüm çeşididir. İçerisindeki aroma miktarı bazı ürünlerde %40’a kadar çıkmaktadır. Esans yoğunluğu yüksek olduğundan, az miktarda kullanarak uzun süreli kalıcılık elde edebilirsiniz.

(EDP) Eau De Perfume
Perfume çeşidinden biraz daha az yoğunluğa sahiptir. Genelde aroma oranı %13 - %20 aralığındadır. Kış aylarında kullanılması tavsiye edilir.

(EDT) Eau De Toilette)
Esans oranı %5 – %13 aralığında olan, yoğunluk itibariyle EDP’e göre daha az esans içermesinden dolayı fiyatı daha uygun ve çoğunlukla tercih edilen parfüm çeşitidir. Dört mevsim kullanılabilir.

(EDC) Eau De Cologne
En az esans yoğunluğuna sahip parfüm çeşitidir. Aroma oranı %2 - %5 aralığındadır. Kalıcılığı ise cilt tipine bağlı olarak genellikle 2 saat kadardır. Piyasada çok bulunmayan parfüm çeşitidir.
 Parfümlerin son kullanma tarihi vardır. Bu süre iyi muhafaza edilen bir yerde maksimum 1,7 senedir. Bunun nedeni parfümü sıktıkça şişe içerisinde hava boşluklarının oluşması ve bu boşlukların şişe içerisinde bulunan alt sıvıyı okside etmesidir. Parfümler ışık ve ısı görmeyen yerlerde muhafaza edilmeli, bu şekilde bir ortam yaratılamıyorsa en doğrusu kutusunda kullanmaya devam etmektir.
 Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse müşteri temsilcilerimizle irtibata geçip siparişinizde değişiklik veya iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya verilen ürün/ürünler için teslim alındıktan sonra işlem yapılabilir.
 • Kapıda nakit ödeme
• Kapıda Kredi Kartı ile ödeme
 Kartı ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme

ÖNEMLİ : Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti üzerine eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa Satış Sözleşmesi, onay alınan telefon kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adresi, Sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, Kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve iş gücünü yavaşlatma sebepleriyle; Kargo masrafları, İşletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın kargo dahil faturanın en az 40 (kırk) en fazla 90 (doksan) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.
 online whatsapp hattı : 0551-173-32-71

ÇOK SATANLAR

 

 

2020 YILININ İLK  KAMPANYASI BAŞLIYOR

TÜM ALIŞVERİŞLERDE %60'A VARAN İNDİRİMLER

EDİTÖRÜN SEÇİMİ