İptal İade Değişim

Satın aldığım ürünü teslim aldım ama iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak teslim aldığınız kargo firması ile "yoyofoni İade Adresi"ne (Müşteri ödemeli) geri gönderebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünü faturasıyla beraber, eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde "yoyofoni İade Adresi"ne göndermelisiniz.
İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderilir.


Satın aldığım ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilir miyim?

yoyofoni'den satın aldığınız ürünlerin farklı bir ürünle değişimi yapılabilmektedir. Ancak iade koşullarına uygun olması halinde siparişinizi iade ederek farklı bir ürün satın alabilirsiniz. Değişim yapılan ürünün tüm kargo işlem bedelleri alıcıya aittir.


İade edilemeyen ürünler nelerdir?

İade edilecek ürün, teslim alınan koruma ambalajı açılmadan geri gönderilmelidir.Yoyofoni kutusu üzerine koli bandı ile bantlanmış kargolar kabul edilmemektedir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı hâliyle iade edilmelidir.
Ürünün iade edilebilmesi için, Yoyofoni kutusu ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz iade ürün için kargo ücreti ödemelisiniz.


İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir.
İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Size nasıl ulaşabilirim?

0 507 462 86 42 numaralı hattımızdan Yoyofoni Müşteri Destek Ekibi'ne ulaşabilir ya da iletişim sayfasından bize mail atabilirsiniz.


Ürünlerin orijinal olduğunu nereden anlayabilirim?

Ürünlerimiz, orijinal ürün tedarikçilerinden temin edilmektedir. Güvenle kullanabilirsiniz.
iade koşulları

İade edilecek ürün, teslim alınan koruma ambalajı açılmadan geri gönderilmelidir. Orijinal ambalaj üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı hâliyle iade edilmelidir.
Ürünün iade edilebilmesi için, Yoyofoni ambalajı ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
Kurumsal faturalı ürünlerin iade işlemi için ürünün, kurum tarafından düzenlenen «Ürün Birim Fiyatı + KDV» formatıyla kesilmiş «İade Faturası» ile gönderilmesi ve kargoya teslim edilmeden önce iade talebinin Yoyofoni'ye bildirilmesi gerekmektedir.
İade yapılması istenen ürünler için sadece Yoyofoni ile iletişime geçilmelidir. Tüm iade talepleri ve ürünleriz Yoyofoni'ye iletilmek üzere kargolanmalıdır.