Kampanyalar

softparfum üzerinden tek seferde vereceğiniz 50 TL ve üzeri alışverlerde kargo ücretsiz. Sepetinizdeki ürünlerin toplam tutarı 50 TL veya üzerinde olması durumunda kargo ücretsizdir. Bu kampanya başka kampanyalarla veya indirim kuponları ile birlikte kullanılamaz, birleştirilemez. İndirim kuponları ile kazanılan indirim hakkı nakit veya benzeri bir şekilde tahsil edilemez.

Kampanya kullanım koşulları
Sepetinize eklediğiniz ürünlerin toplam tutarı 50 TL veya üzeri ise sipariş sayfasında indirim kuponları sekmesinde otomatik olarak kargo ücretsiz opsiyonunu görebilir ve seçebilirsiniz. Bu seçeneği seçmeniz ile siparişinizi kargo ücretsiz olacak şekilde tamamlayabilirsiniz. Hesabınızda yüklü farklı bir kampanyadan kazanmış olduğunuz indirim kuponunu kullanmayı tercih etmeniz durumunda, kargo ücretsiz kampanyası devre dışı kalacaktır.

Siparişinizin kargoya verilmesinin ardından veya öncesinde sepet içeriğinize ait herhangi bir ürünü çıkartma/iptal etme talebiniz durumunda, sepetinizde kalan ürünlerin toplam tutarı 50 TL’nin altına düşmesi halinde sistem otomatik olarak kargo ücretini ilave edecek, iade edilecek tutar bu şekilde hesaplanarak iadeniz gerçekleştirilecektir.